Kompetencje i certyfikaty pracowników

Najważniejszym zasobem każdej firmy, niezależnie od branży, lokalizacji czy struktury prowadzonego biznesu, są pracownicy. Dbałość o bezpieczeństwo pracowników powinno być jednym z najważniejszych zagadnień, o który firma dba. W tym celu konieczne jest pilnowanie aktualności wszelkich wymaganych badań pracowniczych, aktualizowanie pozwoleń, uprawnień i certyfikatów. Jeśli jednak firma zatrudnia kilka osób, to pilnowanie dat związanych z poszczególnymi osobami może przysparzać niemały kłopot.

Dlatego webFirma pilnuje tego sama – pozwala na wpisanie do systemu informacji na temat typu uprawnienia, oraz daty jego ważności, a system automatycznie przypomni, gdy data będzie już blisko i konieczne będzie odnowienie uprawnienia czy badania.

Dodatkowo, możliwe jest podpięcie skanu dokumentu, dzięki czemu pracownik wykonujący prace w terenie, od którego wymagane są specjalne uprawnienia czy pozwolenia, może okazać odpowiedni skan dokumentu bezpośrednio z aplikacji mobilnej, bez konieczności noszenia papierowego dokumentu przy sobie.